FSP GROUP FSP090-AWBN3 Part Number 9NA0908401 9NA0908403 Replacement AC Adapter - 90W Adapter
  • Product SKU:FSP17126E-GSB618
  • Condition:Brand New
  • Current:100-240V 50-60Hz 1.2A
  • Voltage:54V 1.67A 90W
  • Power:90W